Desteapta-te, romane!
Bine ati venit pe forumul Romania Constienta!
Va rugam sa va logati sau sa va inscrieti!
Puteti vizita forumul dand click pe "Nu mai afisa"
Ca vizitator , puteti vizualiza postarile , insa nu veti putea deschide subiecte,raspunde la subiectele existente sau sa participati la sondajele forumului!
Dupa vizita, daca alegeti sa deveniti membru, aveti optiunea de inscriere si in pagina de portal (in partea stanga, precum si in lista orizontala pe care o gasiti imediat sub logo-ul forumului).
Veti primi un mail de confirmare prin care veti confirma optiunea dvs de a deveni membru.
Deasemenea, pe bara care se deruleaza gasiti link-uri spre "IMPORTANT" pe care va rugam sa il cititi cu atentie, "camera de chat", "formularul de contact" prin care ne puteti trimite sugestiile dvs in legatura cu forumul.Aceasta bara este vizibila pe toate paginile forumului.
Rugam firmele care doresc sa faca reclama sa acceseze in bara care se deruleaza sectiunea "IMPORTANT" sau forumul "Firmele romanesti se prezinta" pentru detalii de colaborare.
Inca o data "Bine ati venit".

Interviu: emotia succesului.

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

default Interviu: emotia succesului.

Mesaj  Admin la data de 2010-02-19, 8:59 pm

Rezumarea primului mesaj :

Invitata noastra Ana_06, a participat de curand la un concurs. Detalii privind natura concursului si scopul sau numele participantei, sunt mai putin relevante. Hai sa-i spunem un concurs de frumusete!
Ce este important intotdeuna este emotia participarii la concurs.
Am fost curiosi ce simte o persoana care participa, poate pentru prima data la un concurs, prin ce trece, urcusuri , coborasuri, speranta , deznadejde cate o data....si cine mai stie cate stari. Plus ca a trebuit sa isi promoveze imaginea....e interesant!
Invitata noastra sigur cunoaste bine aceste stari, mai ales ca acest concurs a avut o durata destul de lunga.

Admin
Admin

cetatenie : Romana
Sex : masculin Puncte : 14644
Data de inscriere : 05/01/2010
Varsta : 49
Localizare : Cluj Napoca

http://romania-constienta.forumgratuit.ro

Sus In jos

default Multumim!

Mesaj  Admin la data de 2010-02-23, 10:51 am

Ma gandesc ca poate totusi pana la urma e posibil sa nu fi renuntat chiar de tot la visul tau!
Exista o intrebare care imi vine acum in minte. Nu cumva: "Norocul si-l face omul cu mana sa?". Prin alegerile sale din fiecare moment!

Iti multumim foarte mult , a fost o placere pentru noi sa parcurgem alaturi de tine un traseu spre succes.
Cu ocazia concursului, cred ca ai castigat si o gramada de fani......Noi sigur suntem fanii tai!
Ne rezervam placerea de a te invita si cu ocazia urmatoarelor concursuri sa ne povestesti prin ce ai trecut. Sa spunem ca esti invitata sa ne povestesti cum ai beneficiat de rezultatele concursului la care ai castigat locul I acum.
Deasemenea te rugam sa consideri acest forum un loc unde ai numai prieteni, prieteni simpli, romani, insa cu inima mare!
Statutul de invitata al forumului Romania Constienta, este permanent!
Pentru noi VIP este romanul!
Daca primim reactii la interviu te vom anunta, urmand daca iti permite timpul , eventual sa ne vizitezi pentru a raspunde din cand in cand!
Multumim inca o data!
Si succes.....in continuare!

Ultima editare efectuata de catre Admin in 2010-02-23, 11:58 am, editata de 1 ori

Admin
Admin

Sus In jos

default Re: Interviu: emotia succesului.

Mesaj  ana_06 la data de 2010-02-23, 10:58 am

Si eu va multumesc din tot sufletul pentru invitatie.Si pentru mine a fost o adevarata placere sa comunic cu voi,si sigur voi veni sa va povestesc rezultatele castigarii concursului!Cu cea mai mare placere voi fi alaturi de voi si voi raspunde la intrebari daca va fi cazul!Va multumesc inca o data!
ana_06
Invitat
Invitat

Sex : feminin Puncte : 13868
Data de inscriere : 22/02/2010
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

default Concluzie!

Mesaj  Admin la data de 2010-02-23, 11:38 am

Noi multumim. A fost o onoare !

Cu alte cuvinte norocul e ceva deosebit.
Visele mai vechi.....se pare ca apar cumva in viitor, chiar daca pare ca am renuntat.

Speranta nu este doar o idee vizualizata in minte pentru a ramane acolo.
Este un plan de viitor care urmeaza sa se indeplineasca......!

Faptul ca uitam de un plan, un vis, nu inseamna intotdeauna ca am renuntat la el. Inseamna poate doar ca INCA nu am ajuns la conditiile necesare indeplinirii sale.
Insa cand apar .......conditiile genereaza situatii care vin parca de la sine orientandu-ne exact spre ce dorim, sau doream candva. In acest proces trecem printr-o multime de stari emotionale, intense!
Succesul din acest punct de vedere nu este momentul final, este tot traseul de la momentul in care a aparut visul, momentul in care ni l-am imaginat , momentul in care am uitat de el, momentul cand apar conditiile , traseul printre conditii apoi momentul satisfactiei. Sublim si cu emotii greu de descris!

Toate emotiile de la aparitia visului pana la succes insumate, definesc:
"Emotia Succesului".

Visele devin realitate.......atat timp cat nu ALEGEM constient sa renuntam la ele.

Admin
Admin

Sus In jos

default Re: Interviu: emotia succesului.

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum